kim jesteśmy?

DECODADA to marka firmy, która istnieje od 2008 roku i wcześniej zajmowała
się obsługą firm pod względem projektów wizerunkowych związanych z PR i reklamą
wizualną oraz odzieżą reklamową i projektowaniem odzieży.
Jako właściciel obydwu działalności z wykształcenia jestem projektantem
odzieży z dyplomem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz wieloletnim praktykiem
w zakresie projektowania i konstrukcji odzieży, a także wykładowcą.

DECODADA swoją działalność rozpoczęła w 2014r. jako firma szyjąca ubrania dla dzieci. Inspiracją do działalności stały się moje własne dzieci, a w szczególności nadwrażliwość sensoryczna (dotykowa) młodszej córki, która źle reaguje na szwy wewnętrzne, metki, niewygodne kroje i materiały, podobnie jak, niektóre inne dzieci.

Decodada to

DECODADA od początku działa jako pracownia produkująca i sprzedająca ubrania, pracownia szyjąca na specjalne zamówienia oraz pracownia projektująca na zlecenie innych firm. Prowadzimy także szkolenia, warsztaty i robimy wystawy oraz pokazy. DECODADA jest przede wszystkim jednostką projektującą i przygotowującą produkcję, która często jest zlecana póżniej na zewnątrz.

Obecnie w ofercie DECODADA znajdują się ubrania (“testowane na dzieciach”), które nie posiadają wewnętrznych szwów, ubrania do kreatywnej zabawy, zaopatrzone w elementy przestrzenne i ruchome. W ofercie firmy znajdują się także rzeczy na specjalne okazje: wygodne sukienki na chrzciny, komunie i uroczystości rodzinne.

W kwestii sprzedaży

Sprzedaż odbywa się na chwilę obecną głównie za pośrednictwem własnej strony internetowej: www.decodada.pl (w formie mailowej) oraz przez portale dla twórców: PAKAMERA ARTYSTYCZNA, ZITOLO, SHOWROOM, etc.